Гарний злодій

Бувалий злодій і затятий аферист Боб Монтаньє повертається на сліпучу Французьку Рів'єру, щоб провернути свою останню, найбільшу справу. Під невсипущим оком свого вічного ворога і старого друга інспектора поліції Роже він збирає команду першокласних професіоналів, плануючи нечуване за своєю хитрістію та нахабству пограбування казино. Боба оточують стукачі і зрадники, що мріють поживитися на легкій здобичі, але у старого шахрая в рукаві прихований козир - нальотів буде два, але який з них - справжній, можливо, з'ясується лише в останній момент...

-Ти Знаєш, що сказав Ейнштейн про рулетку? Її може перемогти тільки справжній гравець, у якого є необмежений капітал і який гратиме без перерви протягом вічності.

У Вас не має доступу для завантажень

Ця фраза не просто видерта з контексту, так би мовити для красного слівця. Аж ніяк. Це фраза про ту саму горезвісну удачі, на яку всі сподіватися і намагаються вхопиться, як за хвіст жар-птиці. Це фраза відсилає нас до творчості Альберта Ейнштейна. Чим не привід для ознайомлення з його працями?

 

 

 

 

А хіба не розкішний діалог нам належить почути у фіналі цієї захоплюючої гостросоціальної драми, не підвладний часу, коли поліцейський з відкритим ротом, слухає Боба:

-Змінити Те, що можеш змінити, змирися з тим, що ти змінити не в змозі і навчися відрізняти одне від іншого.

Відмінний фільм. Один з кращих представників жанру. Пропускати такі картини не рекомендується, бо поживу для розуму і роздумів ще ніхто не відміняв.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.