Пекло

2057 рік. Сонце гине, і людство постає перед перспективою вимирання. Остання надія планети Земля пов'язана з "Ікаром-2" - космічним кораблем, екіпаж якого складається з восьми чоловіків і жінок на чолі з капітаном Канедою. Їхня місія - доставити ядерний заряд, який має знов розпалити згасаюче Сонце. Під час подорожі, перебуваючи у далекому космосі, без будь-якого радіоконтакту із Землею, екіпаж чує слабкі позивні з космічного корабля "Ікар-1", який зник, виконуючи сім років тому ту саму місію, що й "Ікар-2". Страшна катастрофа ставить місію в дуже небезпечну й ризиковану ситуацію, і скоро команда виявляє, що мусить боротися не тільки за свої власні життя та душевну рівновагу, а й за майбутнє всіх людей ...

Перше і найголовніше - фільм вийшов відмінний. Але мінуси у нього все ж є.

У Вас не має доступу для завантажень

Сценарій кульгає, занадто багато в ньому фантастики. Повірити в те, що бомба розміром з Манхеттен зможе заново запалити Сонце, дуже важко. Та ще цей дивом вижив псих, який «сім років розмовляв з Богом».

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

Але все це зовсім не хочеться помічати, коли дивишся це кіно. Спочатку ти поступово поринаєш в глибоку і в'язку порожнечу космосу, насолоджуєшся вабливими променями Сонця, яке у фільмі так близько ... Потім тиша змінюється забігами по темних і порожніх коридорах корабля, що тримають в постійній напрузі.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.