Примара

«Примарами пера» кличуть у видавничому світі «літературних негрів». Їх життя і муки творчості невідомі нікому, але результати їхніх праць стають бестселерами.
Один з них гине таємничою смертю якраз напередодні здачі майбутнього хіта продажів, мемуарів колишнього прем'єр-міністра Великобританії Адама Ленга. Щоб завершити «працю» політика, видавництво наймає Примару-професіонала. Але педантичний і зазвичай успішний Привид навіть не уявляв, що завдання написати мемуари - з числа смертельно небезпечних, коли в біографії твого героя - часто-густо білі плями, що підозріло нагадують реальні державні таємниці ...

«Привид» (англ. The Ghost Writer) - політичний трилер режисера Романа Поланскі, екранізація однойменного роману Роберта Харріса. Сценарій фільму написали Харріс і Поланскі.

Після подібних епізодів, кіно, в принципі, можна більше не знімати. Якщо припустити, що у кожного режисера є свій особистий демон абсолюту, то Поланський нарешті до нього добрався.

У Вас не має доступу для завантажень

Хоча, з іншого боку, для демонів режисерського генія Поланського немає нічого більш відносного, ніж що-небудь абсолютне.

Тихий захват, низький уклін і величезне спасибі за блискучу режисуру чудовому майстру Поланському! Браво!


Жанр фільму:Трилер------
оцінило: 0 люд.