Ресторан місьє Септіма

З точки зору працівників ресторану їх господар місьє Септім просто нестерпний. У нього завжди є підстави для того, щоб причепитися до працівників, якщо ні - він їх вигадує. Одного разу під час вечері в його ресторані викрадають президента держави. Що б врятувати репутацію свого ресторану Септім вирішує особисто брати участь у розслідуванні. Шпигунські пригоди Луї Де Фюнеса подарують Вам багато веселощів і задоволення ..

У фільмі багато відмінних характерних акторів, які самі по собі дуже забавні - Поль Пребуа, Гі Гроссо, Моріс Ріш, Робер Дальбан - багаторазові партнери де Фюнеса, з якими метр відчував себе «у своїй тарілці», і міг спокійно виконувати соло, не чекаючи, що хтось нишком рвоне на себе ковдру, як Жан Маре або Жан Габен.

У Вас не має доступу для завантажень

Є у фільмі і Бернар Бліє, актор тонкий і іронічний, але його роль - відтіняти бурчати де Фюнеса і час від часу самому трохи сходити з розуму. А ще у фільмі засвітився Олів'є де Фюнес в малесенькій ролі сина головного кухаря. Але це просто так - до відома.

 

 

 

Це не геніальний шедевр, не відкриття і не переворот жанру. Простенька і дурнувата комедія, яка силами великого коміка досі стоїть у списку «наші улюблені комедії», незважаючи на солідний вік. «Ресторан пана Септіма» - це улюблений фільм з дитинства, комедія, над якою сміялися наші батьки, і яка не втратила свого чарівності сьогодні.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.