Пипець 2

Після блискучого успіху Пипця, жителі міста Нью-Йорка стали розуміти, що треба щось робити, але точно не боятися! І ось, потихеньку починають з'являтися нові герої в масках. Серед таких особливо виділяється група, очолювана Полковником Зірки і Смуги, з яким Піпець здружився. Але, зло не спало, а тільки збирало сили для нового удару. Падлюче Падло вирішує зібрати свою банду злодіїв і помститися Пипцю за смерть батька.

Ось чим брав перший фільм, в першу чергу? Естетикою. Так, як Вон курирував більшість фільмів Річі, в першій частині було багато кримінальних елементів і жартів, в стилі: «Здамо Тоні. Він мені ніколи не подобався »- або біштекс з російської. І ще в першій частині була камерність дії, що вносило свою корективу в екшн-сцени.

У Вас не має доступу для завантажень

Друга частина позбавлена криміналу. Вона більш геройська, скажімо так. Більш вулична. Так, так навіть краще. Мінц-Плассе розповідав, що мало місце бути натхнення чудовим фільмом «Воїни» про вуличні банди. В принципі, це виправдано. Звідси виходить більше веселих перепалок, більше вседозволеності і психопатії. Щось таке. Зберігаючи дух першої частини, фільм стає більш масштабним в плані героїв і загальної метафоричності.

Так, в кінці градус пафосу про «У реальності реальні наслідки і т. Д.» Зашкалює, але це частково правда. Але не зовсім в цьому суть.

 

 

 

Суть у фразі: «Змінити світ на краще». Це дуже хороша і розумна фраза. Не важливо, як змінювати: з костюмом або без, - важливі наміри. У часи, коли люди не допомагають один одному і стають все більш злими, така думка дуже актуальна. Вона навіть, в якомусь сенсі, продовжує думку першого фільму.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.