Джіа

Джіа з 17 років працювала у закусочній свого батька, аж поки їй не запропонували спробувати себе в якості фотомоделі. Вона погоджується. Скандальна перша фотосесія Джиї, голої та за залізним парканом стала відомою на весь світ. Її відносини з Ліндою мали нетрадиційний характер, що мало засудження з боку деяких людей. Фільм закінчуюється смертю Джії від СНІДу у віці 26 років (у 1986 році). Джіа стала однією з перших жінок, причиною смерті якої, був відкрито визнаний вірус імунодефіциту.
Цікавим фактом є те, що Анджеліна Джолі дуже довго відхиляла роль Джії, посилаючись на те, що за її словами, життя Джії було дуже схоже на її власне.

Незважаючи на самотність Джіа любила, по-справжньому, глибоко і щиро.

У Вас не має доступу для завантажень

І вона була улюблена. Можливо не так як їй і хотілося, але в її житті були люди які хотіли знати її ближче ніж всі інші. Це і Лінда, і Ті Джей, і її мати Кетрін. Остання зрозуміла дочка набагато пізніше, ніж треба було, коли дівчина вже повністю розсипалася у неї на руках. Джіа Каранджи сумувала за цим людям більше, ніж вони могли собі уявити.

 

 

 

 

Анжеліна Джолі в світанку свого акторського таланту, в 90-і роки, грала справжню Джіа Каранджи, з характером, з нещасною життям і складною любов'ю. Вона показала емоції, пристрасть, нудьгу життя і приреченість, справжню життєву гру.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.