Щоденники мотоцикліста

Кінематографісти шести держав під керівництвом продюсера Роберта Редфорда об?єдналися, щоб створити кіноверсію книги Ернесто Че ?евари ?Щоденники мотоцикліста: подорож Латинською Америкою? та спогадів його друга Альберто Гранадоса.

Ця стрічка стала однією з найбільш очікуваних подій Каннського кінофестивалю 2004 року. Історія проста: двоє молодих аргентинців ? Ернесто ?евара де ла Серна й Альберто Гранадос ? 1952-го вирішили на старенькому мотоциклі і (1939 року випуску) об?їхати всю Латинську Америку. В книзі Ернесто стверджує, що саме ця подорож перетворила юного студента-медика на Че ?евару.

У 1952 році подає надії молодий доктор Ернесто Че Гевара разом з давнім другом Альберто Гранадосом вирішує здійснити подорож на мотоциклі по країнах Латинської Америки.

У Вас не має доступу для завантажень

Цей крок, почасти продиктований юнацьким максималізмом і ідеалістичними уявленнями, змінить життя Ернесто раз і назавжди, бо він побачить страхітливу несправедливість, що панує в Латинській Америці, несправедливість, що стала нормою. Саме завдяки цій подорожі з'явиться видатний революціонер Ернесто Че Гевара, «Команданте», один з тих людей, хто дійсно змінив світ.

 

 

 

 

Біографічна драма «Щоденники мотоцикліста» режисера Уолтера Саллеса є яскравим представником роуд-муві. Подорож по Латинській Америці, скоєне головними героями, набуває у фільмі універсальний характер, створюючи узагальнення всьому тодішньому латиноамериканському суспільству, розділеному по феодального принципом. Революція назрівала в таких умовах давно і потрібен був лише харизматичний і освічений лідер, яким і став Че Гевара.


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.