Вовк одинак

Скориставшись тим, що вбивство місцевої дівчини залишилося нерозкритим, студенти вирішують розіграти своїх товаришів і розпускають чутки про серійного вбивцю на прізвисько «Вовк», маньяка з великим ножем, який виходить на своє криваве полювання у камуфляжі і з оранжевою маскою на голові. Описуючи прикмети наступних жертв Вовка, друзі хочуть перевірити, чи зуміє хто-небудь розпізнати їхню брехню. Але раптом «вибрані» ними жертви дійсно починають гинути... Після ланцюжка загадкових смертей друзі розуміють, що вони можуть стати черговими жертвами маньяка і їм необхідно зупинити вбивцю...

Фільм цей можна розцінювати як трилер, але не як жахи.

У Вас не має доступу для завантажень

Для останніх в ньому все таки замало крові. Можливо, фільм злегка затягнутий, але з часом все починає складатися в певну картину, все прояснюється, з'являється інтерес і якась напруженість.

 

 

 

З акторів хочеться виділити Лінді Бут - рудоволосу дівчину, одну з головних персонажів фільму в цілому і конкретно розіграшу. Роль виразно підходить їй. Інші герої особливо не виділялися, ні в гарну ні в погану сторону. Їх гру можна оцінити словом «нормально».


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.