Без копійки в Беверлі Гіллз

Іноді багаті теж сміються. Життя мільйонера Дейва Вайтмена схожа на божевільню: його дружина зайнята тільки йогою та аеробікою, син вступив в критичний вік, а донька страждає від систематичного переїдання.

Але іронічній долі цього здалося мало: одного разу Дейв вловив у своєму розкішному басейні нещасного волоцюгу і взяв його до себе в будинок. Однак у цього жебрака раптом виявилася така багата фантазія і жага діяльності, що через деякий час сім'ю Вайтмен стало просто не впізнати!

Сюжет тут не грає особливо важливої ролі, зате дуже важливу роль тут відіграють актори, а вони тут просто всі як на підбір:

У Вас не має доступу для завантажень

тут і Нік Нолті, і Річард Дрейфус і навіть незрівнянна Бетті Мідлер, кожен з них окремо створили стільки чудових фільмів, стільки вони вклали в розвиток кіно в 80-х, що кожному з них в упору можна було б ставити пам'ятник «Вкладу у світове кіно», ну а тут вони об'єднали всі свої зусилля на розігрування мольеровского фарсу, і кожному з них просто приголомшливо вдалося зі своєю боку похохміть над всім і вся.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.