Хто боїться Вірджинії Вульф?

Роль неохайної, вульгарної Марти принесла Елізабет Тейлор її другу Нагороду Американської Кіноакадемії, а також - Нагороду Нью-Йоркських кінокритиків і Нагороду Британської кіноакадемії як кращій актриси.
Річард Бартон грає її чоловіка, професора історії. Джордж Сігал і Санді Денніс грають молоду пару новачків на факультеті, які потрапляють в павутину Джорджа та Марти, і розуміють, що їхній власний шлюб перебуває під загрозою ...\

Фільм «Хто боїться Вірджинії Вульф?» Унікальний. Це перша масова картина, в якій піднімаються гострі соціальні проблеми, з'являється жорстка, але нормативна лексика, створюється ефект «подвійного дна». Саме цей фільм відкрив дорогу всім авторським, гостросоціальним фільмам, в яких головне - емоції героїв і їхня психологія.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм «Хто боїться Вірджинії Вульф?» Свого часу став потрясінням для всієї Америки і назавжди змінив уявлення багатьох про роль і значенні кінематографа. Давайте з'ясуємо причини цього приголомшуючого враження.

Перше, що варто відзначити - це назва, фразу, червоною ниткою проходить через весь фільм. «Хто боїться Вірджинії Вульф?» - Це дивне запитання у фільмі перетворюється в деякий узагальнюючий образ усіх страхів і проблем головних героїв фільму, гріхів, від яких вони всіляко відгороджуються, намагаються викреслити зі своєї пам'яті, але які вони не в силах приховати під час « п'яної »відвертої бесіди.

 

 

 

 

Друге, на що варто звернути увагу - це акторський колектив, що складається тільки з чотирьох осіб: Елізабет Тейлор в ролі розпусної Марти, Річарда Бертона, що грає Джорджа, чоловіка Марти професора-історика, а також Джорджа Сігала і Сенді Денніс, що зображують подружню пару, запрошену випити по чарці.

Гра всіх акторів бездоганна. Це навіть не гра - це проживання життя персонажів. Ми віримо, що це не просто чудові актори, а реально живуть подружні пари і нам показаний лише один вечір з їхнього життя. Але з цього вечора можна судити про їх нелегкій минулому і про повне проблем майбутньому.

Узагальнимо: чотири персонажа, дванадцять діалогів, кілька суперечок, «гри», відверті бесіди, і безліч соціальних і психологічних проблем, страхів, які тиснуть на героїв і змушують робити жахливі вчинки.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.