Непрохані гості (Розширена версія)

Історія про відчайдушні пригоди двох завзятих холостяків: Джона і Джеремі, які винайшли приголомшливий спосіб знайомства з дівчатами. Вони придумують собі «легенди», проникають на чужі весілля і одержують задоволення від безкоштовної їжі, шампанського і безлічі красивих жінок, які готові на все, щоб знайти собі чоловіка.
Але краща частина плану - це вчасно зникнути під ранок, щоб пані серця не встигла натякнути на які-небудь зобов'язання. Тільки вся ця тактика розумних бабіїв летить в прірву , коли Джон несподівано для самого себе закохується. Завоювати серце коханої, значить піти на крайній крок: увірватися на весілля і вкрасти наречену…

Такі фільми не потребують критиці типу «передбачуваний сюжет» або «нічого нового придумати не могли» - просто потрібно подивитися і посміятися. Ну не може таке кіно не сподобається - адже, дивлячись його, відключаєшся на дві години від чорно-білої реальності - а що ще залишається?

У Вас не має доступу для завантажень
Актори впоралися на відмінно, сюжет простий і дуже приємний - одним словом просто клас. Без всяких сумнівів - комедія року.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 1 люд.