Шлях Дракона

Тан приїздить з Гонгконгу в Рим, аби допомогти друзям родини, чий ресторан захотіли відібрати місцеві мафіозі. Звиклі завжди отримувати все що захочуть і не зупинятись ні перед чим, бандити зробили велику помилку, недооцінивши скромного на вигляд хлопця. Не зумівши впоратись із ним власними силами, мафіозі винаймають кращих європейських та японських майстрів бойових мистецтв, однак Тан з легкістю перемагає всіх. І тоді проти нього на арену стародавнього Колізею виходить "крутий та смертоносний" американець Колт.

У 1972 році Брюс Лі, перебуваючи на піку популярності, задумав самостійно зняти фільм з використанням китайських бойових мистецтв. Ще коли йшли зйомки «Кулака люті» Лі серйозно посварився з режисером Ло Веем, чиє бачення процеси не поєднувалося з думкою актора. В результаті, Брюс за участю Раймонда Чжоу заснував власну кінокомпанію «Голден Харвест» і взявся самотужки працювати над черговою картиною.

У Вас не має доступу для завантажень

Вперше з'явилася можливість у глядача спостерігати справжнісіньке авторське кіно від незрівнянного Брюса Лі. Один з найбільших кінобійців планети, Брюс і цього разу не вдарив обличчям у багнюку, створивши черговий хіт.

Як і колись герой Лі - борець зі злочинністю, який захищає слабких і беззахисних. Цього разу Брюс Лі зіграв Тан Місяць - гонконгського хлопця, який приїхав до Риму захищати китайський ресторан своїх далеких родичів від мафії. Загалом, вийшло як завжди: простий сюжет і захоплюючі бійки.


Жанр фільму:Трилер------
оцінило: 0 люд.