Шалений кулак

Вправний та швидкий як блискавка майстер східних бойових мистецтв Чен Жен повертається у свою колишню школу, де на нього чекає страшна звістка. По-звірячому вбито його шанованого наставника, який викладав кунг-фу та карате.
Дія фільму відбувається у 1930 році в окупованому японцями Шанхаї. Напад на школу та вбивство учителя були організовані однією з японських шкіл бушидо. Знаючи, що влада і пальцем не поворухне, аби притягти злочинців до відповідальності, Чен Жен спрямовує проти лиходіїв свій шалений кулак.

Фільм починається з того, що головний герой повертається в свою школу китайських бойових мистецтв і не застає свого коханого Вчителі в живих.

У Вас не має доступу для завантажень

Сцена, де молодий чоловік, опинившись на цвинтарі, кидається на могилу свого авторитету і люто розкидає грудки мокрої землі в різні боки, наочно нам демонструє його ставлення до ситуації, його біль втрати даної людини. Він не може повірити, що відтепер його майстри немає. Нікому більше наставляти самого неслухняного учня на шлях істинний. В якійсь мірі Чен втрачає сенс свого життя, адже вона була нерозривно пов'язана з Учителем. Майстер був для нього більше, ніж батько, і головний герой був йому відданий душею і тілом. У слідстві деяких подій персонаж Брюса Лі дізнається, що смерть Вчителя була насильницькою. У певний момент до нього приходить розуміння, що єдине, що йому залишається - це мстити. Таким чином, він справляється зі своїми болем і гнівом. Вони відняли у нього самого важливого людини в житті, Чен ж відніме у них життя. Знищить усіх, хто хоч якось причетний до вбивства. Вони розбудили в ньому сплячого дракона. У ході ліквідації ненависних йому японських вражин, від агресії і болю він переходить в стан холодної розважливої ​​люті. Чен надходить так як вважає справедливим. Око за око, зуб за зуб. Навіть коли в якийсь момент учні його школи і друзі відсторонилися від нього, вирішивши діяти, він все одно продовжує переслідувати свої цілі. Чен не бачить у цій ситуації іншого виходу. Йому необхідно відновити баланс справедливості, навіть якщо це йде в розріз з тим, чого навчав їх Майстер. Він би не зміг спокійно жити, знаючи, що земля таких носить. І самий «поганий» учень в темпі показав їм усім, де «раки зимують».


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.