Вірус

Команда невеликого американського судна, що дивом вирвалася з пащі тайфуну, виявляє безлюдне російське науково-дослідне судно. З надією на премію близько 30 мільйонів доларів вони збираються відбуксирувати його до найближчого порту. Тільки двоє з команди - Кіт Фостер і Стів Бейкер - відчувають небезпеку.
Правда жахлива: судно піддалося атаці іншопланетної мутуючої форми життя. Потужною і високорозвиненою, яка нарешті знайшла відповідну планету для свого вторгнення! І все ж жадібність бере своє, не залишивши надії на порятунок ...

«Вірус» - один з недооцінених фантастичних фільмів жахів з елементами бойовика, як це часто буває в Голлівуді.

У Вас не має доступу для завантажень

Було повним повно подібних трилерів-страшилок про всякі Бермудські трикутники, занедбані кораблі, підводних монстрів і т д і т п.

 

 

 

А от про інопланетну нечисть російською (!) Лайнері так нічого і не пригадується. Сценарій, здавалося б, простий, але варто тільки замість остогидлих зомбі або мутантів помістити якусь помісь кіборгів і ворожого, як все стає набагато цікавіше. Та ще й кинути проти таких кошмарів не натовп спецназівців, а звичайних дослідників, випадково налетів на таке.


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.