Останній телегерой

Стівенси виграють безкоштовні путівки на красивий острів в Тихому океані. Але як жорстоко вони помиляються , радісно збираючись у дорогу! Стівенсам судилося стати мимовільними героями нового реаліті-шоу на виживання, яке транслюватиметься в прямому ефірі національної телемережі . А відвезуть їх не на інший кінець світу, а на довколишній острівець, який населений не зовсім приємними персонажами (це переодягнені актори - статисти). Але коли Стівенси зрозуміють, як жорстоко їх обдурили і зганьбили перед глядачами всієї країни, настане час справедливого реваншу, і вони зведуть рахунки з телевізійниками дуже кмітливим методом!

Стівенс судилося стати мимовільними героями нового реаліті-шоу на виживання, яке транслюватиметься в прямому ефірі національної телемережі.
У Вас не має доступу для завантажень
А відвезуть їх не на інший кінець світу, а на довколишній острівець, який населений пренепріятнейший персонажами (це переодягнені актори-статисти). Але коли Стівенс зрозуміють, як жорстоко їх обдурили і зганьбили перед глядачами всієї країни, настане час справедливого реваншу, і вони зведуть рахунки з телевізійниками самим забавним способом!

 

 

 

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.