Їх поміняли тілами

У день Святого Валентина знайомляться двоє зовсім різних людей. Брет - ведучий популярного шоу в стилі MTV. Теш - журналістка, яка пише про серйозні наукові проблеми. Він кумедний. Вона розумна. Він легковажний. Вона задумлива. Між ними немає нічого спільного. Але вони полюбили один одного.
Через два роки вони на грані розриву. Слава вдарила йому в голову. Вона хоче, щоб він пішов з роботи. Він хоче залишити все як є. Тоді вона побажала, щоб він побував у її шкурі.
І на ранок це трапилося. Він опинився в її тілі, вона в його. Вона стала знаменитою і багатою, дівчата благають її про зустріч. Вона отримала його обличчя, його роботу, його квартиру, його улюблену шкіряну куртку - і його життя. Він хоче повернути все назад.

Вже в далекому 1996-му році існував один телеканал, який показував фільми, нині яких звуть не інакше як піратськими.

У Вас не має доступу для завантажень

Вони були з непоганою візуальної картинкою, не так звана «екранка», але переклад, в основному, був одноголосий.

 

 

 

 

Стосувалося це багато культовий бойовиків або ж пригодницького кіно і ось одного разу сей канал запустив трансляцію картини «Їх поміняли тілами». Странновато це було: то весь час драйв і екшн, а тут романтична комедія з часткою фантастики, та ще й країною виробництва була Австралія і Голлівуд до картини не мав ніякого відношення.


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.