Хочу як ти

Один має дружину , роботу , будинок і затишок, та все ж йому весь час чогось не вистачає. У іншого зобов’язань немає, зате йому не пиляють щодня мозок, і часу для себе коханого хоч на ярмарках продавай, але й він не відчуває, що живе повноцінним життям. Таким друзям не уникнути долі – доведеться побути в шкурі один одного, тоді й побачимо, за чиїм парканом трава зеленіша.

Тематика переселення душ не раз була задіяна кінематографом, основний жанр даної тематики - романтична комедія з невеликим нальотом мелодрами, в таких фільмах обов'язковий всепереможний хеппі-енд, а головні герої обов'язково стають краще і, напевно, знаходять свою долю.

У Вас не має доступу для завантажень

Здавалося б кому, крім шанувальників жанру, може сподобатися стрічка «Хочу як ти», яка якраз і розповідає чергову варіацію історії про переселення душ? Виявляється, може, тому що написанням сценарію до фільму займалися Джон Лукас і Скотт Мур, відповідальні за «Похмілля у Вегасі», які перетворився в хіт року, та й був визнаний деякими кращою комедією останнього часу. так що, завдяки іменам сценаристів в армії очікують фільму «Хочу як ти» прибуло.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.