Кохання на стороні

Історія про те, як симпатяга Лоран закохався у дівчину свого кращого друга Франсуа. Що скаже про це його давня подружка Камілла, яка спить і бачить себе у ролі мадам Лоран? Що учинить розсерджений Франсуа? Справа приймає неабиякий поворот. Хоча. Чому б не пожартувати?

Лоран (Жюльєн Бойсселье), у якого є чарівна подруга Камілла (Мелані Дотей), пристрасно закохується в Елоді (Олександра Лемі), дівчину свого кращого друга Франсуа (Жілль Лелуш). Вже складно, так? А десь до середини фільму Франсуа, убитий горем через розрив з Елоді, раптом бачить, що життя не закінчилося, а тільки починається, і що Камілла теж чарівна дівчина.

У Вас не має доступу для завантажень

Тепер вже починається повна плутанина! Чим більше герої брешуть один одному, тим більше вони заплутуються. І, хоча, поведінку героїв залишає бажати кращого, все одно, хочеться обійтися без моралей. Адже це ж комедія! Така витончена, така чарівна, така смішна, така гарна, така французька. Цей фільм дуже добре показує легке ставлення до життя, властиве французам. І це не безвідповідальність, а легкість, завдяки якій простіше жити на світі. Щоб все було «комільфо»!

 

 

 

 

«Любов на стороні» знята в кращих традиціях класичної французької комедії. Цей фільм би не був так чудовий, якби не був знятий в жанрі мюзиклу. Але на відміну від американського мюзиклу, де музичні номери є непреривающейся частиною сюжету, в «Любові на стороні» пісні являють собою внутрішні монологи героїв, вони відкривають їх душу, їх внутрішній світ. Цих пісень зовсім небагато. Але всі вони незабутньо красиві, і слухати їх час від часу дуже приємно.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.