Супровідник

Рей Бредстоун - найсправніший водій у своїй сфері ... у сфері пограбувань банків. Звільнившись з в'язниці, він має намір більше не переступати закон, стати найкращим батьком для своєї дочки Саллі і налагодити стосунки з колишньою дружиною Лінн. Коли всі його спроби возз'єднатися з сім'єю виявляються марними, а знайти чесний заробіток не виходить, старі знайомі пропонує йому "останню справу".

Сюжет не новий: з в'язниці на свободу випускають колишнього шахрая, такого собі бугая і громилу. Незважаючи на деякі залишилися погані звички, Рей-Рей (точніше просто Рей, як він тепер себе називає) намагається покінчити з минулим, почати нове життя і налагодити відносини з дочкою ...

У Вас не має доступу для завантажень

Здавалося б, чого очікувати від такого твердолобого здоровані, однак, зовнішність оманлива. Рей (Майкл Пол Левескі) - добрий і цілком сімейна людина, природно, вміє захистити своїх близьких і домогтися від життя того, чого потрібно. Картина може і не блищить навороченими спецефектами, яскравими і непередбачуваними поворотами сюжету, але в цілому це миле, добре кіно про простих людських якостях.

 

 

 

 

І це досить непогано, тому що хочеться часом відпочити від видовищних, потужних проектів типу «Скайлайн» або «Трон. Спадщина »і подивитися просте, сімейне, нехитре кіно.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.