Людина президента

У прямому підпорядкуванні президента США є людина, яка не згадується ні в яких офіційних документах. Цим надсекретним агентом є Джошуа МакКорд. Його обов'язок - виконувати будь-які накази президента. Джошуа обіймав цю відповідальну посаду багато років. Незабаром він вирішив піти на пенсію, але перед цим повинен знайти собі заміну. Кандидатом на пост, який поки що займає МакКорд, стає спецназівець Дік Слейтер, якому на ділі належить довести, що він гідний цієї посади.

Однойменна картина «Людина президента», режисером якої є відомий по «Крутому Уокеру» Майкл Прис, перевершує всі очікування і розбурхує уяву.

У Вас не має доступу для завантажень

Змушує емоційно і здорово провести біля екранів вільний час, і, звичайно ж, залишитися задоволеним і спокійним від того, що картина дуже успішна і цікава, не яка-небудь пустушка або малобюджетна нісенітниця, а зовсім інтригуюча і дуже приваблива для глядача робота акторів і режисерів! Отже, перед нами «Людина президента», частина перша, - повна динаміки, гумору, незабутніх подій і дій улюблених героїв картина, подивитися яку потрібно всім і кожному!

 

 

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.