Втеча з в’язниці

Напевно, нікому не треба доводити, що життя у в’язниці - це суцільне пекло. Звичайно, і до нього можна спробувати пристосуватися - вибору все одно немає, залишається змиритися зі своєю участю. Особливо якщо суддя виніс вирок про довічне ув’язнення без права перегляду справи. Але Френк Перрі не бажає миритися з таким станом справ. За стіною у нього залишилася дочка, яка зараз смертельно хвора і дуже потребує допомоги. Заради дівчинки Френк готовий піти на все. І ось Перрі починає готувати план втечі.

«Ескапізм (англ. Escape - втекти, врятуватися) також відомий варіант вимови Ескейпізм - прагнення людини піти від дійсності у світ ілюзій. Часто виникає в кризових ситуаціях. Може проявлятися у вигляді фізичного відходу від світу (в глухі села, важкодоступні регіони), так і без цього - коли при відсутності ізоляції від суспільства, людина перестає проявляти інтерес до відомих йому і прийнятим у суспільстві цінностям, вважаючи за краще світ своїх мрій. »
У Вас не має доступу для завантажень
Фільм, який не можна сприймати як простий бойовик і дивитися з пачкою чіпсів. Просто смішно переказувати сюжет, критикуючи якісь дрібні недоліки. Сенс закладений набагато глибше.

 

 

 

 


Жанр фільму:Трилер------
оцінило: 0 люд.