Воїн доріг

Уес Келлер подорожує "новим світом". Цей світ представляє собою нескінченну пустелю, нескінченні проблеми з їжею, паливом і боєприпасами, нескінченні напади і вбивства, якщо у жертви є необхідне для нападників, а також нескінченну небезпеку. У дитинстві у Уеса вбили батьків, і єдине рідне, що у нього залишилося - його собака, який подорожує разом з ним. Келлер стверджує, що вміє спілкуватися з ним: іноді він дивиться собаці в очі і той відповідає.
Успішно вкравши на заправці вантажівку, на якій туди приїхали бандити, Уес дістається невеликого містечка. Там він незабаром рятує дівчину на ім'я Сара. Здобич виявляється корисною - він її продає в рабство за їжу, паливо і патрони, але згодом забирає назад, убивши при цьому "покупця". Мета Уеса – будь-яке місто, де життя буде набагато краще і стабільніше.

За сюжетом, головний герой, хлопець на ім'я Уес Келлеру, подорожує по «нового світу».

  Downstream.2010.BDRip.Ukr.Eng.by.drop_plz.avi.torrent
[14.23 Kb] (Завантажили: 40)

Цей самий світ представляє з себе нескінченну пустелю, нескінченні проблеми з їжею, паливом і боєприпасами, нескінченні напади і вбивства, якщо у жертви є необхідне для нападників, а також нескінченну небезпека, але тут зрозуміло чому. В дитинстві у Уеса вбили батьків, і єдине рідне, що у нього залишилося - його собака, яка подорожує разом з ним. Келлеру стверджує, що вміє спілкуватися з нею, це навіть можна нерідко бачити, коли він дивиться на неї і відповідає.


Жанр фільму:Фантастика
------
оцінило: 0 люд.