Руйнівник

У 2032 в кріо-в'язниці після 35-річної заморозки пробуджується один із найнебезпечніших злочинців Саймон Фенікс і вирішує взяти приступом спокійний, вільний від усякого насильства Лос-Анджелес.
Нездатна впоратися з жорстокими звичками 1990-х років, властивими Феніксу, офіційна влада шукає поліціанта тих років, який зміг би взяти гору над злочинцем 90-х. Для цього розморожують сержанта Джона Спартана, несправедливо засудженого на строк у кріо-в'язниці за його останню сутичку з Феніксом

У 1996 році поліцейському Джону Спартану вдалося взяти небезпечного злочинця Саймона Фенікса. Але при їх сутичці загинули люди. І тому Джон Спартан отримав покарання нарівні із злочинцем - заморозка в кріо-в'язниці строком на 70 років. Але через 35 років Фенікс пробуджується і вирішує довершити раніше розпочату: взяти мирний, спокійний Лос-Анджелес. І тоді влада розморожують несправедливо засудженого поліцейського 1990-х Джона Спартана, так як тільки він зможе запобігти діяння, властиві Феніксу.

У Вас не має доступу для завантажень

Фенікс - одна з найяскравіших ролей у кар'єрі Уеслі Снайпса. Він зіграв харизматичного, практично не знає страху злочинця 90-х, який був здатний на все. Його роль дуже висока, і не виключено, що саме вона принесла йому таку велику популярність. Сильвестр Сталлоне в 1993 році вже давно був на піку слави, тому роль сержанта Спартана лише в черговий раз закріпила його успіх.

 

 

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 1 люд.