Мис страху

Злочинець Макс Кейді виходить з в'язниці, відсидівши тривалий термін за зґвалтування. Його серце переповнене злістю і ненавистю. Чотирнадцять років тому його адвокат приховав на суді важливу інформацію, яка могла полегшити Максу вирок. Всі ці роки Кейді виношував план помсти і тепер має намір відшукати Боудена і викласти хороший урок йому та його родині ...

У 1962 році вийшов трилер Джона Лі Томпсона «Мис страху» (за романом Джона Макдоналда «Кати»), який розповів про покидька Макса Кейді, який, відсидівши вісім років за спробу згвалтування жінки вночі на автостоянці, вирішив після виходу з в'язниці витончено помститися випадковому свідкові , адвокату Сему Боудену і його родині - дружині Лі і шістнадцятирічної дочки Даніель.

  Cape-Fear-1962-ukreng-BDRip-Hurtom.avi.torrent
[16.41 Kb] (Завантажили: 8)

Хоча картина не користувалася глядацької популярністю, вона заслужила хороші відгуки критиків. Коли «Емблін Ентертейнмент», фірма Стівена Спілберга, запропонувала Мартіну Скорсезе зробити рімейк, то він довго відмовлявся, посилаючись на неприйняття по відношенню до даного сюжету, а особливо - до «занадто стереотипної та цукерково щасливою» родині адвоката.

 

 

 

 


Жанр фільму:Трилер------
оцінило: 0 люд.