Останній замок

Сталося так, що генерал Ервін - заслужений солдат і ветеран багатьох воєн, який відслужив батьківщині вірою і правдою, став в'язнем тюрми суворого режиму. За всю свою кар'єру генерал припустився лише однієї невиправної помилки, яка обернулася для нього ганебним судом військового трибуналу й десятьма роками ув'язнення.
Але Юджин стійко прийняв цей удар долі. Змирившись зі своєю недолею, розжалуваний офіцер вступив у стіни в'язниці з єдиним наміром - відбути свій термін і повернутися додому. Але все склалося інакше... Ервін робить шокуюче відкриття: у в'язниці холоднокровно вбивають ув'язнених.
За цими кривавими злочинами стоїть жорстокий комендант тюрми - полковник Вінтер (Джеймс Гандольфіні). І тоді генерал вирішує прийняти на себе командування востаннє, ставши на чолі відчайдушного повстання розгніваних в'язнів...

Тут не така в'язниця як у відомому фільмі «Втеча з Шоушенка», вона тут для колишніх військових, а не для цивільних. В цьому її головна відмінність. Але в іншому цей фільм заслуговує, незгірш похвальних відгуків.

У Вас не має доступу для завантажень
  Коли після справжнього замісу, що складається з декількох екшен сцен, Ірвін незважаючи ні на що, несе прапор.


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.