Дім літаючих кинджалів

Красива історія кохання воїна Джинома (Такеші Каніширо) і його вірної подруги (Джанг Зію) на тлі чудової, чарівної природи. Джином до останньої краплі крові готовий захищати прекрасну дівчину-бунтарку, яку йому випало супроводжувати в небезпечній подорожі. Раптом воїн розуміє, що за відданістю молодій жінці стоїть інше і сильніше почуття - любов. Молодих з усіх боків переслідують небезпеки, навколо плетуться підступні інтриги, вороги тільки й чекають випадку, щоб напасти. За любов їм доводиться запекло боротися, але для них це не проблема, адже вони володіють всіма мислимими й немислимими прийомами східних єдиноборств.

Три метелики у палаючої свічки міркували про природу вогню. Одна, наблизившись до нього, повернулася і сказала: «Вогонь світить». Інша вирушила слідом і обпалила крило: «Він пече!» Третя, підлетівши зовсім близько, зникла в полум'ї і не повернулася. Вона дізналася те, що хотіла, але вже не могла розповісти про це. Китайська притча.
У Вас не має доступу для завантажень
Ні прекрасніше моєї коханої. Коли вона танцює, руки її схожі на крила; коли співає, душа моя завмирає; коли посміхається, щоки наливаються персиковим кольором. Вона й сама подібна квітці, ця обманщиця з «Піоновий саду». Дівчина-пісня, дівчина-весна, ніжна, витончена, смертоносна. Я вже не можу зрозуміти, чи потребує вона в захисті, - чи це мені слід бігти від неї. Полетіти, як безтурботний вітерець, геть від цих пронизливих очей, від Лотосової-білих плечей, від того сивого луки, де змішалися синє і зелене. Як Небо і Земля, як Інь і Ян, як початок життя і її кінець ... Я йду дорогою закоханого, і солодкий мені цей шлях.

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 1 люд.