Покладись на друзів

Дженніфер Еністон, Франсіс МакДорманд, Джоан К’юсак, Кетрін Кінер грають чотирьох подруг, життя яких не перестає підносити їм сюрпризи. Героїня Еністон, перебуваючи на межі зриву, кидає викладацьку діяльність і починає підробляти домогосподаркою, в той час як її подруги успішно розвивають свою кар’єру, заробляючи непогані гроші...

Не май сто рублів, а май сто друзів - і зможеш зайняти більше! Олівія давно зрозуміла цю просту істину, тому коли в її житті настає складний період, а фінанси співають романси, вона відразу звертається за допомогою до старих знайомих.

У Вас не має доступу для завантажень

Одна біда: ті давно переженилися, роблять кар'єру або доглядають діточок - і вторгнення в їх розмірене життя шалопутная одинаки Олівії виробляє страшний переполох. Ось тут-то і з'ясовується, що ще невідомо, хто кому повинен допомогти.

Але волелюбна і не втратила легкого відношення до світу і собі Олівія, як виявляється, теж дечому може навчити своїх загрузли в рутині і побутових клопотах друзів. І вже вона не упустить шансу скористатися випадком - з непередбачуваними для всіх наслідками! ..

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.