Телемережа

В основі фільму лежить історія вигаданої телекомпанії Union Broadcasting System (UBS) та її ведучого новин Говарда Біла. Біл сходить з розуму, проте UBS в гонитві за рейтингами продовжує випускати його передачу. Під час одного з випусків Біл несамовито кричить «Я злий, як собака, і більше не збираюся цього терпіти!» і закликає всіх глядачів покричати цю фразу. Люди по всій країні з вікон кричать те ж саме. UBS створює «Шоу Говарда Біла», позиціонуючи Біла як «божевільного пророка». Шоу моментально стає найпопулярнішою програмою.

Фільм отримав чотири «Оскари»: за кращу чоловічу роль (Фінч), за кращу жіночу роль (Фей Данавей), за кращу жіночу роль другого плану (Беатріс Стрейт) і за кращий оригінальний сценарій (Педді Чаефскі).

«Соціальна мережа», фільм Девіда Фінчера, є головним фаворитом на всіх майбутніх кінопремії цього року. По суті, картина є самою, що ні на є простий біографічної драмою, і що ж змусило кінокритиків поставити цей шедевр на одне місце з Хресним батьком, особисто мені не відомо.

У Вас не має доступу для завантажень

Я впевнена, що в майбутньому ти станеш дуже успішним програмістом, але тобі завжди буде здаватися, що ти не подобаєшся дівчатам, тому що ти комп'ютерний маніяк. Я повинна тебе розчарувати Марк, це зовсім не так. Це тому що ти повний придурок.

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.