Довгий поцілунок на добраніч

8 років тому шкільна вчителька Саманта Кейн перенесла повну втрату пам'яті. Вона живе з 8-річною дочкою щасливим родинним життям і не підозрює про своє криваве минуле, адже колись ця красива жінка була агентом Чарлі Бедтімор, що виконував секретні замовлення ЦРУ.

Шокована несподіваним поверненням деяких навиків і психологічної підготовки професійного кілера, Саманта намагається розібратися в своєму минулому. Детектив Мітч Хенесси, що почав з розслідування життя простої вчительки, виявляється втягнутим разом з Самантой в секретну операцію ЦРУ.

Фільм 1996 режисера Ренні Харлін відомого за такими фільмами, як «Міцний горішок 2» і «Скелелаз». Фільм того часу, коли екшн-бойовики ще опрацьовували до дрібниць.

  Dovgyy-potsilunok-na-dobranich-BDRip.AVC-Hurtom-igrik09.mkv.torrent
[15.03 Kb] (Завантажили: 16)

Тут повинно було бути чергове литу про те, що жанр екшна знаходиться в некращою формі і планомірно перебирається в категорію «Б». Але ви і так все знаєте: раніше травичка була зеленішою, небо чистішим і світлішим, а екшени ще не розучилися знімати. Саме в такі часи Ренні Харлін, тільки що пустив на дно морське студію «Carolco», зняв один з кращих зразків жанру другої половини дев'яностих років минулого століття.

 

 

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.