Безчестя

Професор філології Кейптаунського університету Девід Лурі звинувачений в сексуальному домаганні. Провину він визнає, але не розкаюється, за що його виганяють з ганьбою. Професор їде до своєї дочки в провінцію. Тут його чекають випробування долі, зіткнення з неминучістю страждання і смерті і усвідомлення своєї беззахисності перед хаосом життя.

Девід Лурі - старіючий професор університету, абсолютно неоднозначний в глядацькій оцінці центральний персонаж фільму «Ганьба», він жалюгідний у своєму життєвому безсиллі і небажанні міняти поточний хід інертного ковзання по обраному ним шляху егоїстичного існування.

У Вас не має доступу для завантажень

Лурі безнадійно порочний в випробовуваних бажаннях, він чудово усвідомлює високий ступінь своєї самотності і при слушній нагоді намагається не втрачати можливість близького знайомства з молодими дівчатами, абсолютно не замислюючись про згубні наслідки своїх вчинків. Спокушаючи юну чорношкіру студентку і увергаючи її в стан повного душевного сум'яття своїми нав'язливими спробами зав'язати тривалі відносини, Девід ще не розуміє, що саме з цього моменту його нищівної падіння як особистості почне набувати катастрофічних риси.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.