Тато

Бізнесмен Балрадж Капур (Амітабх Баччан), його дружина Шобна (Хема Маліні) і їх єдиний син Авінаш (Салман Кхан) - щаслива і дружна сім'я. Авінаш для Балраджа більше друг, чим син, Шобна для Балраджа більше ангел-хранитель, чим просто дружина. Світло, любов і тепло - постояльці їх будинку, а коли після навчання за кордоном Авінаш повертається додому, в їх будинок входить ще один член сім'ї. Художниця Малвіка Талвар на прізвисько Міллі (Рані Мукхерджі) - красива молода жінка, яка стала ідеальною супутницею життя для Авінаша. Їх брак по любові благословили батьки жениха, прийнявши невістку в свій будинок як дочку. Через якийсь час у них народився син Анш.
Але чи все так гладко, як здається? У Міллі є друг, який щиро любить її, музикант Раджат (Джон Абрам). Побачивши, як вона щаслива з Авінашем, він виїжджає в турне до Європи, щоб налагодити свою музичну кар'єру і не порушувати спокій Міллі. Його любов і біль втрати коханої виражається тільки через його пісні, але не через його слова.
Але мир і щастя не тривають вічно - Авінаш гине в катастрофі в один жахливий день, залишивши на цьому світі вдову і сина. Тепер сенс життя втрачений для Балраджа і Шобни, світло їх життя, їх улюблений син пішов назавжди. Частинка його живе в Анше, але світ Міллі ніколи більше не буде таким, як раніше. Без улюбленого чоловіка в її світі самотньо і холодно, і навіть Анш не в силах заглушити її біль втрати.
Побачивши, як улюблена невістка чахне на очах, Балрадж вирішується на відчайдушний крок: він вирішує розшукати Раджата і попросити його одружуватися на Міллі, щоб повернути їй радість життя. Але його старший брат Балвант (Ом Пурі), консервативний селянин з Пунжаба, має свої плани на овдовілу невістку брата і він не має наміру порушувати в ті засади, в які вірив все життя.
Чи вдасться план Балраджа? Чи витримає любов Авінаша випробування? Чи опиниться Балрадж батьком, а не тільки тестем для Міллі? Як суспільство прийме події, що відбуваються в їх житті? Дивіться фільм...

Кожен хоч трохи освічена людина знає, що є країни, де традиції відіграють дуже важливу роль в житті людей - Японія, Арабські країни, Індія.

У Вас не має доступу для завантажень

Можливо, це є правильним в їх культурі, але є такі звичаї, які навпаки шкодять тільки життя людей. У фільмі «Тато» показується негативна сторона таких ось старих традицій.


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.