Добра дівчинка

Джастiн (Анiстон) - 30-рiчна продавщиця з маленької крамницi, яка ненавидить власне нудне життя, роботу та свого дурнуватого чоловiка - маляра (Райллi). Одного дня вона зустрiчаe однодумця - 22-рiчного Тома (Гiлленхаал), який обожнюe Холдена Колфiлда i мрiє втекти вiд байдужих батькiв. Проте роман мiж героями не приносить їм щастя... Автори цього фiльму спецiально чекали, коли Анiстон отримаe творчу свободу пiсля зйомок чергового сезону серiалу "Друзi", тому робота над картиною проходила у березнi, квiтнi та травнi 2001 р. Однак стрiчка Артети навряд чи зацiкавить прихильникiв зiрки телебачення: створений нею образ анiтрохи не нагадує її життєрадiсних героїнь з "Друзiв" та романтичних комедiй "Об'єкт мого захоплення" i "Портрет досконалостi". Прем'єра "Хорошої дiвчинки" вiдбулася у сiчнi 2002 р. на улюбленому фестивалi американських незалежних кiнематографiстiв "Санденс", де Артета та сценарист Майкл Вайт представляли й свою попередню спiльну роботу - "Чак i Бак", також присвячену аналiзу самотностi людини у суспiльствi. Похмура "депресивна" картина про скалiченi долi та втраченi можливостi не дає однозначних вiдповiдей на поставленi питання; разом з головними персонажами глядач змушений вирiшувати, що є кращим у данiй ситуацiї: побут, щоденнi клопоти i турботи, якi поступово вбивають у людинi мрiї про iнше життя, або маленький саморуйнiвний бунт, котрий гарантує змiни, але далеко не завжди на краще.

Фільм знятий в досить незвичайному стилі. Всі події в ньому, в основному, відбуваються в супермаркеті і вдома у Джастін. Але убогість декорацій, ніяк не впливає на акторську гру, гумор і атмосферу фільму.

У Вас не має доступу для завантажень

Втомлена від роботи, чоловіка-наркомана та й загалом від життя, Джастін, в особі нового касира - Холдена, побачила споріднену душу. Побачила насамперед у погляді, який ненавидить цей світ так само як і вона сама. Джастін починає спілкуватися з ним, при цьому швидко відшиває нав'язливу, вічно оптимістичну співробітницю Гвен. Між колегами спалахує роман. Ситуація досить стандартна, але те що відбувається потім, в рамки стандартної історії влазить насилу.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.