➤ Степфордські дружини

Степфордські дружини

volyca
  1 629   0    
Степфордські дружини
Степфордські дружини

Джоанна Еберхарт (Ніколь Кідман) вважає, що домоглася в житті всього, що хотіла. Наймолодший президент за всю історію телевізійної компанії "EBS", вона щаслива заміжня і має двох дітей. Але в один жахливий, справді катастрофічно день, все змінюється. Звільнена з роботи, на межі розлучення, не в змозі запам'ятати, де знаходиться школа, в яку ходять її діти, Джоанна стає кандидатом на електрошокову терапію. Криза змушує Джоанну та її чоловіка Уолтера (Меттью Бродерік) переосмислити свої життєві пріоритети і подумати про зміну місця проживання. Зібравши валізи, сімейство перебирається в райський куточок - містечко Степфорд, штат Коннектикут. Місто Степфорд, на перший погляд здається ідеальним. Але в цій безтурботності є щось дивне, насторожує. Джоанна починає підозрювати недобре і виявляється права, скоро їй належить розкрити жахливу таємницю досконалого міста і його бездоганних жінок ...

Так чи вже ідеальна дружина, яка сидить вдома, посміхається, готує багато смачного і шалено (та шалено, тому що у неї замість мізків тепер складний робомеханізм) любить свого чоловіка.

The-Stepford-Wives-2004-DVDRip-by-sergij.avi.torrent [13.81 Kb] (Завантажили: 28)

І адже знайшлася така купка ідеалістів-конформістів, яким захотілося такого життя. Але міф був зруйнований - завжди на кожне шоу знайдеться свій Труман, який зруйнує систему, як це і сталося в фільмі.

 

 

 

 Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua