Елізабеттаун

Після того, як через помилки Дрю його компанія втратила сотні мільйонів доларів, хлопця негайно і закономірно звільнили. Коли ж незабаром від нього пішла дівчина, Дрю почав серйозно замислюватися про самогубство. І не було б щастя, так нещастя допомогло - у нього помер батько і хлопця терміново викликали в його рідне місто - Елізабеттаун. Дорогою додому він зустрічає чарівну стюардесу Клер. Можливо кохання допоможе Дрю знайти нове життя.

У тебе немає нещасливою одягу? Ось, наприклад, це плаття. Мені в ньому жодного разу в житті не пощастило. але сьогодні я його побачила і сказала: «Дам тобі ще один шанс». І я не дозволю, щоб воно знову мене підвело.

У Вас не має доступу для завантажень

Однією цією цитатою можна охарактеризувати історію, розказану в абсолютно легкою і нехитрою манері. Історію людини, яка пережила цілу низку бід і невдач, але в найважчий момент життя отримав несподівану підтримку, другий шанс. Будь хотів би зустріти в такій ситуації Клер, яка легко і невимушено дозволить будь душевні терзання і змусить подивитися на свої проблеми абсолютно з нової сторони.

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.