Пелюстки надії

volyca
  1 504   0    
Пелюстки надії
Пелюстки надії

Любовні катастрофи змушують потерпілих робити дивні вчинки. Отримав раптову відставку від нареченої Віри британський художник Колін, наприклад, не знайшов нічого кращого, ніж виїхати з Англії в глухе американське містечко. Однак доля дає героєві шанс швидко покінчити з серцевою депресією, зводячи його з місцевою медсестрою Менді, чарівною дівчиною з добрим серцем. І дійсно, знайомство з Менді більш ніж благотворно впливає на Коліна. У його серці вже пробиваються паростки нової любові, як раптом на горизонті оголошується ... забута було вітряна Віра! І вона повна рішучості повернути свого хлопця назад - будь-якою ціною!...

Описувати фільм не має сенсу - вже зроблено. «Запальні» фільму починається мабуть що з моменту, коли Колін Ферт сидить в автобусі догори ногами або з жовтого Мустанга Менді.

Hope-Springs-2003-DVDRip-ukr-eng-sub-eng-Hurtom.avi.torrent [14.42 Kb] (Завантажили: 34)

До середини (або до кінця початку) приходить само собою порівняти це кіно з «Елізабеттаун». І не відкрутитися. Той же неймовірно пригнічений герой (правда не через «фіаско» у кар'єрі як у героя Орландо Блума, а через удар по почуттях), та ж «дуже оптимістка» (ну тут може трохи менше), тільки тут це все набагато витонченіше, незважаючи на всі старання Кірстен Данст там.Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua