Червона скрипка

Напередодні аукціону група експертів, очолювана Чарльзом Морріцем, досліджує незвичайну за своїм кольором і таку, що ідеально звучить старовинну скрипку. З'ясовується її дивовижне минуле. Створена у вісімнадцятому столітті італійським майстром Ніколо Буссотті і покрита лаком, змішаним з кров'ю дружини, скрипка загадковим чином вершить долі своїх власників, даруючи і відбираючи любов, а часом і саме життя. Розуміючи справжню цінність скрипки, незміряну грошима, немов заворожений, Морріц намагається стати її власником …

Жирар завжди починає танцювати від ідеї: історія сама розповість себе, головне - встигати записувати, вчасно перемикаючи увагу з однієї грані викладеної кристалами льоду вічності на іншу, що він і робить з майстерністю справжнього Кая, єдиного, мабуть, з усіх залучених до священнодійство, хто з дійсно холодним серцем і очима, налаштованими на красу форми, не піддається спокусі і не зривається в прірву одержимості фетишем, будь то пофарбована кров'ю новопреставившегося породіллі скрипка, або шовкова павутина, точно Глейпнір охопила героїв його наступної стрічки дев'ять років по тому.

У Вас не має доступу для завантажень

П'ять карт, п'ять сходинок. Рок, тяжіє над творінням, що небессмертно по суті, але термін життя якого помітно перевищує людську, а, значить, передбачається наявність ідеального дисонансу, що підвищується тритоном фа-сі пливли andante cantabile - символом старенькі з косою, тут - перевернутим, чи жарт? Відродження і життя чи не вічна ... майже вічна. Амінь, і це тільки початок ... Точно «Усмішка» Бредбері, вислизає з вогню завдяки хлопчиську, єдиному з усіх, які спостерігали за пожарищем, і не втратило крила, дивна річ, створена завдяки божевільному гріха божевільного майстра, вона продовжує жити, обдаровуючи дещицею божевілля всіх , хто подібно необережним метеликам, що летять на полум'я, наважиться наблизитися до неї.

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.