Червона скрипка

volyca
  1 651   0    
Червона скрипка
Червона скрипка

Напередодні аукціону група експертів, очолювана Чарльзом Морріцем, досліджує незвичайну за своїм кольором і таку, що ідеально звучить старовинну скрипку. З'ясовується її дивовижне минуле. Створена у вісімнадцятому столітті італійським майстром Ніколо Буссотті і покрита лаком, змішаним з кров'ю дружини, скрипка загадковим чином вершить долі своїх власників, даруючи і відбираючи любов, а часом і саме життя. Розуміючи справжню цінність скрипки, незміряну грошима, немов заворожений, Морріц намагається стати її власником …

Жирар завжди починає танцювати від ідеї: історія сама розповість себе, головне - встигати записувати, вчасно перемикаючи увагу з однієї грані викладеної кристалами льоду вічності на іншу, що він і робить з майстерністю справжнього Кая, єдиного, мабуть, з усіх залучених до священнодійство, хто з дійсно холодним серцем і очима, налаштованими на красу форми, не піддається спокусі і не зривається в прірву одержимості фетишем, будь то пофарбована кров'ю новопреставившегося породіллі скрипка, або шовкова павутина, точно Глейпнір охопила героїв його наступної стрічки дев'ять років по тому.

Le-violon-rouge-1998-Ukr.AC3_5.1-Eng-BDRip-HQCLUB-HURTOM.torrent [14.47 Kb] (Завантажили: 22)

П'ять карт, п'ять сходинок. Рок, тяжіє над творінням, що небессмертно по суті, але термін життя якого помітно перевищує людську, а, значить, передбачається наявність ідеального дисонансу, що підвищується тритоном фа-сі пливли andante cantabile - символом старенькі з косою, тут - перевернутим, чи жарт? Відродження і життя чи не вічна ... майже вічна. Амінь, і це тільки початок ... Точно «Усмішка» Бредбері, вислизає з вогню завдяки хлопчиську, єдиному з усіх, які спостерігали за пожарищем, і не втратило крила, дивна річ, створена завдяки божевільному гріха божевільного майстра, вона продовжує жити, обдаровуючи дещицею божевілля всіх , хто подібно необережним метеликам, що летять на полум'я, наважиться наблизитися до неї.

 

 

 

 Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua