Віртуальність

volyca
  1 553   0    
Віртуальність
Віртуальність

Його ім'я Сід 6,7. Він створений з двохсот добірних покидьків, негідників і психопатів, наділений інтелектом і хитрістю найзнаменитіших серійних убивць в історії людства.
Сід 6,7 був спеціально придуманий, як досконале втілення зла і жорстокості, для особливої комп'ютерної програми, що допомагає поліцейським ловити злочинців. Але сталося непоправне.
Сіду вдалося втекти з кібернетичного простору в реальний світ. Ідеальний злочинець був на волі і жадав викласти людям страшний урок ...
Єдиною людиною, яка стала на шляху комп'ютерного садиста, виявився поліцейський на ім'я Паркер Барніс. Але офіцерові Барнісу завжди доводилося мати справу з бандитами з плоті і крові. Чи зможе він впоратися з невразливим Сідом 6,7?

Якщо ви диявольськи розумні, винахідливі, інтелігентні, майстерно звертаєтеся зі зброєю - ви особистість, на яку слід звернути пильну увагу. Але якщо ви до того ж андроїд, в програму якого закладені поведінкові характеристики більше двохсот найвитонченіших і жорстоких вбивць і який, вирвавшись на волю, потрапив у людське середовище, не дивно, що за вами почнеться полювання.

Virtuosity-1995-BDRip-2xUKR-Hurtom.torrent [16.55 Kb] (Завантажили: 56)

«Його характеристика в трьох словах: садист, інтелігент, небезпечний.»
Це - Сід 6,7 (Рассел Кроу), віртуальний вбивця для тренування поліцейських. Не без допомоги амбітного і мстивого творця він залишає тісні рамки комп'ютерної програми виявляється на вулицях міста. Для його упіймання споряджають колишнього поліцейського Барнса (Дензел Вашингтон), останні кілька років сидів у в'язниці. За упіймання Сіда Барнсу обіцяна свобода. Коли ж жага свободи перетинається з особистими інтересами Барнса, знищення вбивці-віртуоза стає метою.

 

 

 Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua