➤ Американська зброя

Американська зброя

volyca
  1 652   0    
Американська зброя
Американська зброя

Фільм розповідає історію Мартіна Тіллман (Кобурн), ветерана Другої світової війни, який відстержує походження пістолета, який використали, щоб вбити його дочку Пенні (Медсен). По дорозі він шукає свою внучку Мію (Холден).

У фільмі показані три історії, абсолютно не пов'язані один з одним, але у всіх одне ядро ​​- зброя.

American-Gun-2002-ukr.StariyMayster_eng_AC3_2.0-DVDRip-Hurtom-by-urij546724.avi.torrent [2.56 Kb] (Завантажили: 27)

Перша історія Старший син разом з одним вриваються в школу і розстрілюють багатьох хлопців і вчителів ... У перестрілці з поліцією обидва гинуть. Як матері жити далі? Адже саме її звинувачують у всьому, що сталося ... Всі сусіди з докором дивляться на неї, її постійно звільняють зі всіх робіт ... Вона намагається з усіх сил оплатити приватну школу, але коли молодшого виганяють, то йому доводиться піти саме в ту, де сталася трагедія . У сина і матері відсутнє розуміння .... Як жити? Але радує лише те, що вони все-таки змогли вирішити свої суперечності, і зрозуміти один одного. Надія на майбутнє залишилася.

 

 

 

 

 

 

Друга історія Шкільний директор постійно бореться з підлітками, які щодня приносять зброю в школу. Він використовує всі методи - бесіду, покарання і т. Д., Але нічого не допомагає. Його маленький син знаходить на вулиці труп убитої повії, але йому до цього немає справи - адже у нього повно потенційних злочинців. Але в якийсь момент він розуміє, що так не можна жити і йде зі школи, щоб виховати свого власного сина - щоб він ніколи не став схожим на тих підлітків.

Третя історія Молодий дівчата не дуже подобається той факт, що їй доводиться працювати в магазині зброї разом з дідусем. Вона вважає, що зброя - загроза, і від нього потрібно позбутися. Але на одній вечірці на її нападає п'яний хлопець, і після цього вона розуміє, для чого потрібна зброя, і що дідусь у неї не такий вже й поганий.Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua