Термінатор 4: Спасіння прийде

2018 рік від різдва Христового. Джон Коннор — людина, чия доля — очолити Опір електронному мозку Скайнет і армії Термінаторів. Але в майбутнє, з вірою в яке він виріс, вклинюється таємничий Маркус Райт: незнайомець, чиї останні спогади малюють камеру смертників.

Коннор повинен зрозуміти, хто такий Маркус — посланник майбутнього або він просто врятувався з минулого? І на тлі підготовки Скайнетом вирішального удару, Коннор і Райт відправляються в подорож, яка приводить їх в саму серцевину операційної системи, що збунтувалася, де відкривається жахлива таємниця, що криється за потенційним знищенням людства.

Ну от і хто б міг подумати, що без головного хедлайнера попередніх трьох «Термінаторів» самого Арні, четверта частина зможе показати світу бездоганне продовження історії!

  Terminator4.2009.UKR.ENG.XviD.DirectorCut.BDRip.avi.torrent
[11.38 Kb] (Завантажили: 104)

А адже вийшло ж! Причому «Та прийде рятівник» можна розглядати не тільки як вдале продовження, але і як цілком самостійний фільм зі своєю всесвіту і своїми героями. Причепитися до фільму не вийде, тому що він чудовий і за це варто сказати спасибі всім людям, причетним до створення цього проекту.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.