➤ Як вийти за мільйонера

Як вийти за мільйонера

volyca
  1 878   0    
Як вийти за мільйонера
Як вийти за мільйонера

Нью-Йорк сльозам не вірить. Традиційна ситуація: три моделі-блондинки шукають чоловіків-мільйонерів. Для здійснення своїх планів дівчата знімають шикарну квартиру в елітному районі і починають здійснювати задумане. Проходить три місяці - з квартири продані останні меблі, а на горизонті - жодної відповідної партії.
До фіналу картини пристрасті розпалюються, у двох подруг виникає дилема: гроші чи любов? Лише у третьої, на перший погляд, все складається добре. Але це лише - на перший погляд.

У 1953 році Мерилін Монро стала однією з найкасовіших кінозірок Голлівуду, хоча фільми, в яких вона грала в тому році, показували її не стільки в акторському, скільки в декоративному якості.

How-to-Marry-a-Millionaire-1953-2xUkr-Eng-BDRip-Hurtom.avi.torrent [11.48 Kb] (Завантажили: 131)

У трилері «Ніагара» актриса грала роль невірної дружини головного героя, і цей фільм став єдиною картиною, де її героїня гине. Потім послідувала музична комедія «Джентльмени віддають перевагу блондинкам», де актриса зіграла матеріалістка, затвердивши девіз - «Кращі друзі дівчат - це діаманти», який у 2005 році з не меншим успіхом зміцнила група ВІА Гра.Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua