Диваки 3

volyca
  4 071   0    
Диваки 3
Диваки 3

Скандальна, саркастична, груба і абсолютно навіжена команда Джонні Ноксвіла знову готова шокувати, смішити і зривати дах, і цього разу вони здивують ще більше. Тепер кожен може стати майже співучасником подій, оскільки спостерігати за витівками диваків можна буде у форматі 3D. Фільм складається з ряду екстремальних трюків, непересічних жартів і божевільних експериментів, - все це випробує на власній шкурі ця божевільна компанія. Ніколи не знаєш - плакати чи сміятися від їх витівок, адже вони демонструють те, що кожен потайки хотів зробити, але боявся спробувати.

Документальний фільм «Диваки 3,5» - продовження серії, розпочатої картиною «Диваки», і розповідає про виконання різних жартівливих, деколи дуже небезпечних, самоістязающей, а часом просто дурних трюків, виконуваних командою ентузіастів.

DuBaku-3D-UNRATED-2010-UKR-BDRip-by-MTG.avi.torrent [14.96 Kb] (Завантажили: 267)

На цей раз - все знову, як і колись і набагато більше. Ще більш обурливі трюки, ще більше жартів і погромів, включаючи достовірне зіткнення одного з творців картини Стіва-О з Кайманових черепахою і іншого учасника проекту Кріса Понтіус з його неймовірним лісовим дятлом. Крім того, кожен глядач зможе потрапити за лаштунки шоу «Диваки 3,5» і побачити божевільну життя творців фільму.Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua