Диваки 3

Скандальна, саркастична, груба і абсолютно навіжена команда Джонні Ноксвіла знову готова шокувати, смішити і зривати дах, і цього разу вони здивують ще більше. Тепер кожен може стати майже співучасником подій, оскільки спостерігати за витівками диваків можна буде у форматі 3D. Фільм складається з ряду екстремальних трюків, непересічних жартів і божевільних експериментів, - все це випробує на власній шкурі ця божевільна компанія. Ніколи не знаєш - плакати чи сміятися від їх витівок, адже вони демонструють те, що кожен потайки хотів зробити, але боявся спробувати.

Документальний фільм «Диваки 3,5» - продовження серії, розпочатої картиною «Диваки», і розповідає про виконання різних жартівливих, деколи дуже небезпечних, самоістязающей, а часом просто дурних трюків, виконуваних командою ентузіастів.

У Вас не має доступу для завантажень

На цей раз - все знову, як і колись і набагато більше. Ще більш обурливі трюки, ще більше жартів і погромів, включаючи достовірне зіткнення одного з творців картини Стіва-О з Кайманових черепахою і іншого учасника проекту Кріса Понтіус з його неймовірним лісовим дятлом. Крім того, кожен глядач зможе потрапити за лаштунки шоу «Диваки 3,5» і побачити божевільну життя творців фільму.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.