Фільм Радянська історія

Дуже корисний, насичений багатьма, до нині невідомими фактами та шокуючою правдою фільм 2008 року, качайте, не пошкодуєте, бо в цьому фільмі є унікальні кадри співпраці совітської влади та НКВД з гітлерівським SS i Гестапо, особливо цікавими, з історичної точки зору, є кадри, які показують не лише моменти тісної співпраці, але й вишколи "нашими" НКВД-истами їхніх СС-івців щодо будівництва і використання концентраційних таборів смерті, тобто йдеться про те, що нацизм є всього лише "дитиною" російського комунізму.

Ти вважаєш, що нацисти це бандерівці, що ті хто боролись за незалежність кати? - тоді заглянь правді у вічі і дізнайся про справжніх нацистів з червоними зірками.

Головну увагу приділено Голодоморові в Україні, подіям у Катині, співпраці сталінського і нацистського режимів, масовим депортаціям у Радянському Союзі та медичним експериментам, які проводились у ГУЛАГу. Про це розповідають унікальні архівні кадри. 

“The Soviet Story” («Радянська історія») - латвійський документальний фільм про злочини тоталітарного радянського режиму, в якому зокрема розповідається і про Голодомор в Україні. “The Soviet Story” («Радянська історія») - латвійський документальний фільм про злочини тоталітарного радянського режиму, в якому розповідається про Голодомор в Україні


«Щоб не було подвійної моралі»: Латвійські кінодокументалісти зняли фільм “The Soviet Story” («Радянська історія»), в якому розповідається про злочини тоталітарного радянського режиму. Фільм орієнтований на західного глядача і його прем’єра відбудеться 9 квітня в Брюсселі у Європарламенті. Головні моменти стрічки пов’язані з розповіддю про штучно створений Голодомор в Україні 1932–33 років та про вбивство польських офіцерів у Катині.Автор сценарію «Радянської історії» політолог Едвін Шноре і продюсер Крістапс Валднієкс із латвійського творчого об’єднання «Labvakar» говорять, що до створення 85-хвилинного фільму їх підштовхнула демонстрація документальної стрічки «Нацизм по-прибалтійськи», який зняла московська компанія «Третій Рим». Латвійська влада охарактеризувала цей фільм як спрямовану проти Латвії пропаганду.

Кошти на створення «Радянської історії» надала група депутатів Європарламенту «Союз за Європу націй». За словами обраних від Латвії євродепутатів Інеси Вайдере та Ґіртса Валдіса Крістовскіса, мета стрічки – допомогти західним європейцям у роз’ясненні історичної правди.

«Автор цього фільму збирав матеріали упродовж десяти років. Головна ідея фільму полягає в тому, щоб усі європейці засудили злочини, вчинені і нацистським, і комуністичним режимами. Щоб не було подвійної моралі – одних називаємо злочинцями, а інших – переможцями, не пов’язаними зі злочинами», – розповів Радіо Свобода продюсер фільму Крістапс Валднієкс.

 

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.