Онлайн гра - Віртуальна Україна
eRepublik містить в собі елементи соціальної мережі та MMO-стратегії, в якій гравцям пропонуються різні шляхи участі у суспільному житті. Громадяни можуть найматися на роботу, мати власний бізнес, організовувати політичні партії, голосувати на президентських та парламентських виборах, друкувати газети, оголошувати загарбницькі або визвольні війни іншим державам і брати в них участь в якості солдатів. Гра має дружній текстовий інтерфейс.

 
 
 
 Перш ніж приєднатися до спільноти, гравець обирає державу і регіон, в якому він хоче «народитись». Усі держави та регіони мають свої відповідники в реальному світі, але можуть перебувати під юрисдикцією інших держав внаслідок загарбницьких війн, що постійно точаться у світі eRepublik. Перевагою гри є те, що вона потребує «не більше 14 хвилин на день» (на початкових стадіях гри навіть менше). Але, звісно, активне громадське життя забирає більше часу.
В еСвіті також проводяться щомісяця партійні, парламентські (25 числа будуть чергові) та президентські вибори в яких може взяти участь кожний активний еГромадянин здобувши підтримку еСуспільства, чи наприклад стати членом уряду (МЗС, МО, МінЕконом., МінКульт.) Можна займатися бізнесом й стати олігархом. Можно стати журналістом, власником газети й впливати на громадську думку. Можна обмежитися й виключно військовою кар'єрою.

 

 
 
В еРепублік бажано знати іноземні мови, як то: англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, португальська, польська, угорська, румунська та інші. Тому можете вдосконалювати власні знання мов.

Тому кому не байдуже, чи хто хоче спробувати себе в громадсько-політичній діяльності, щоб відточити свої сили, аби потім використовувати в реальному громадському житті, реєструйтеся по вказанному вище посиланню.

Давайте станемо найбільшою та найпотужнішою нацією еСвіту, щоб нас стало мінімум 150000 громадян!!! :)
 
Посилання на гру:  http://www.erepublik.com/uk/referrer/allspicevip


 


------
оцінило: 0 люд.