Злі Пташки Зоряні Війни 2

Злі Пташки Зоряні Війни 2 / Angry Birds Star Wars 2 v1.0.0 (2013)

Друга частина популярної аркади від Rovio Angry Birds Star Wars II - це довгоочікуване продовження спільної гри від Rovio і Lucas Arts. Вас чекає впізнавана ігровий всесвіт Star Wars, улюблені персонажі, а також довгоочікувана можливість пограти за зелених свиней.

Жанр: Arcade, Puzzle

Розробник: Rovio Mobile

Мова інтерфейсу: українська

Локалізація: UALT

Захист: немає

У Вас не має доступу для завантажень

 

Angry Birds Star Wars 2 (укр. Злі птахи Зоряні Війни 2) — відеогра-головоломка, розроблена фінською компанією Rovio Mobile, в якій гравець з допомогою модефікованої лазерної рогатки повинен стріляти птахами або свинями, в своїх ворогів в залежності від прийнятої сторони.

Гра по суті представляє собою модифіковану версію класичної гри, зберігаючи свої основні арактеристики стіляння з рогатки по ворогам, гра принесла багато нововведень. В грі вперше із серії про птахів і свиней гравець може обрати свою сторону і відповідно отримати у своє розпорядження певний набір юнітів та сюжет в залежності від темної сторони (свині)чи світлої сторони (птахи). Це являється посиланням на всесвіт Зоряних Війн де є світла (Джедаї) і темна (Сітхи) сторона.

Над перекладом працювали:

Vasua95 - ініціатор, координатор, перекладач, редактор

thefir - дизайнер

Ma)(imuM - перекладач

FaB0SS - програміст

 


------
оцінило: 0 люд.