Гра Pokémon GO мега популярна новинка!

6 червня корпорація Nintendo випустила гру із доповненою реальністю Pokemon Go. Яка стала найбільшим хітом цього року! Скачати
Всього за 5 днів після запуску Pokemon Go капіталізація Nintendo виросла на 63,7% — с $17,1 млрд до $28 млрд.

Наразі офіційна версія гри доступна тільки у трьох країнах: США, Австралії та Новій Зеландії. Скачати останню версію можете вже Pokemon Go

З’явилися вони у 1996 році у грі для консолі Game Boy. У подальшому захоплення покемонами вилилося у віртуальний всесвіт із мультфільмами, серією комп’ютерних та консольних ігор.
Сенс цієї гри полягає у тому аби шукати та відловлювати покемонів у реальному світі. Додаток використовує інтернет та GPS вашого гаджету, аби координувати пересування по карті міста і показувати, де поблизу можуть бути покемони.


Знайти їх можна або просто йдучи по вулиці, або поряд із спеціальними точками - Pokestop, на карті міста це, зазвичай, культурні пам’ятки або відомі місцевим жителям локації. Там же можна знайти додаткові бонуси та інвентар для відлову покемонів.

Ігровий персонаж рухається по карті під час вашого пересування, при наближенні до покемона гаджет вмикає камеру та дозволяє зловити його кидаючи Pokeball.

При вдалому кидку покемон додається до вашої колекції. За кожного спійманого покемона ви отримаєте внутрішньоігрову валюту, яку можна використовувати для “апгрейдів”.

У подальшому їх можна тренувати та пускати у бій із покемонами інших гравців. Така опція з’явиться на 5-му рівні гри, коли вам запропонують доєднатися до однієї із команд.
Гру зараз не так легко знайти, але у нас вона уже є:)!
Pokémon GO ще нема в плей маркеті, але ви вже можете скачати і встановити її на свій андроїд пристрій:
Скачати Pokémon GO
------
оцінило: 0 люд.