Гра Світ танків

Випадково в Інтернеті натикнувся на гру "Світ танків", навіть і не думав що ця цяцька виб'є мене з колії на 4 дні. І якби не злий модератор, що забанив мій акаунт за матюк, хто з на, чи обмежився би я 4-ма днями.

А тепер хочеться розповісти про гру в яку вклали сотні тисяч баксів, про гру з десятками тисяч активних користувачів, про гру яка може зятягнути у віртуальний світ на на кілька днів.

World of Tanks або Світ танків - аркадний танковий симулятор від білоруської компанії Wargaming.net.

Завантажити українізацію гри

Гра являє собою клієнтську масову багатокористувальницьку онлайн-гру в реальному часі в жанрі аркадного танкового симулятора.

Концепція «Світ танків» базується на масових командних танкових боях в режимі PvP.

Онлайн реліз російської версії гри відбувся 12 серпня 2010 року.

Цікаво про гру:

Преміум акаунт на 1 місяць
коштує - 2500 золота або 10 баксів

1 золото = 400 кредитів

Преміум акаунт:

-
дозволяє грати в кімнатах з підбором гравців, в той час як в безкоштовній версії гравці підбираються автоматично.

- грати на глобальній карті.

- приймати участь в кланових битвах.

Придбання преміум-аккаунта дозволяє заощадити час і швидше прокачати свою бойову машину.

Гра базується на схемі Free2Play. У грі передбачені мікротранзакції.

 

Кажучи простими словами Світ танків це Counter-strike на танках!, де з кожної сторони бере участь по 15 чоловік. Один фраг  (битва) на полі маштабом в 2 кілометра триває 15 хвилин. Потрібно знищити всіх ворогів, або захопити та утримати базу противника. З кожною битвою заробляється досвід, який витрачається на прогрес екіпажу танку (підвищення скілів) та дослідження нових танків.

В грі є гроші - кредити, за які можна купляти нові танки, що дослідилися та устаткування до танків (мотори, гусениці, гармати, рації).

Кількість зароблених грошей залежить від того скільки танків ворога ви засікли, скільки підбили, скільки часу утримували базу ворога, скільки танків поранили.

 

 Прокачування бойової машини становить 10 рівнів. Отримуючи легкий танк першого рівня і, беручи участь у боях, накопичуючи кредити і досвід і модифікуючи свою техніку, гравець доходить до максимально важкого танка десятого рівня.

У World of Tanks користувач, який взявся за лінійку радянських танків, може одночасно прокачувати САУ або лінійки танків інших країн.

 

Також можна купувати «преміум-танки» - бойові машини, які дозволяють гравцям, що починають відразу почати брати участь у більш серйозних битвах, приносять підвищену кількість досвіду та ігрових грошей і їх ремонт значно дешевше ремонту звичайних танків такого ж або більш високого рівня.

Однак такі «преміум-танки» при, як правило, кращому бронюванні не мають достатньо потужного озброєння щоб докорінно впливати на хід бою.

 

Скріншоти з Світу танків:
 World of Tanks - скріншот
 World of Tanks - скріншот
 World of Tanks - скріншот
 World of Tanks - скріншот
 World of Tanks - скріншот
 World of Tanks - скріншот
 World of Tanks - скріншот
 World of Tanks - скріншот
 World of Tanks - скріншот
 World of Tanks - скріншот
 World of Tanks - скріншот
 World of Tanks - скріншот
Гіперпосилання на сайти та довідники по грі World of Tanks

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.


------
оцінило: 0 люд.