Dolce Vita -  Океан Ельзи

Ремастер виконаний в Америці, в студії легендарного звукорежисера Боба Людвіга (Bob Ludwig), в арсеналі якого за майже півстолітню кар'єру робота з більш ніж тисячею музикантів, серед яких Jimi Hendrix, Nirvana, Queen, Led Zeppelin, David Bowie, Madonna, Radiohead, Rolling Stones, Metallica та інші, інші, інші...

 «Dolce Vita» (іт. Солодке життя) — сьомий студійний альбом українського гурту «Океан Ельзи», який було презентовано 10 березня 2010 року.

 

 

У Вас не має доступу для завантажень

У роботі над новою платівкою музиканти повністю відмовилися від традиційного для останніх альбомів залучення великої кількості різних додаткових інструментів. Робота над новим матеріалом проходила в київській студії «211». Саундпродюсером альбому виступив Євген Ступка, який уже співпрацював з гуртом на початку 2000-х.

 

Зокрема, спільними роботами музикантів та Ступки стали альбоми «Янанебібув» (2000) та «Модель» (2001). „У цій роботі ми повернулися до звуку, який був на альбомі «Янанебібув», тобто це в основному чотири інструментальні прояви та один вокальний“, — Святослав Вакарчук.

 

 На підтримку альбому відбудеться концертний тур, що охопить понад 70 міст в Україні, Росії, Європі та США. У Києві заплановано проведення двох концертів — 2 та 3 червня 2010 року в Палаці спорту.

 

 


------
оцінило: 0 люд.