Дзідзьо

Старий дід з бородою та вусами - це новий проект Кузьми. Дзідзьо - антигламурний, ходить у валянках та капелюсі. А ще Дзідзьо - не МІСЦЕВИЙ. До Києва ВІН пріїхав із Новояворівська Львівської області (саме звідті родом фронтмен гурту "Скрябін» Кузьма)

DZIDZIO — український гурт, що був створений в місті Новояворівськ Львівської області у вересні 2009 року двома артистами Михайлом Хомою (Дзідзьо) та Олегом Турко (Лесик) за підтримки їхнього земляка — Андрія Кузьменка. Не дарма Дзідзьо називає Кузьму своєю «першою вчителькою». Дзідзьо — це

 

самобутній артист із народу і спілкується й співає він так, щоб його розуміли прості люди. Сьогодні DZIDZIO — беззаперечно зірка Інтернету! Адже тільки фан-клуб гурту в соціальній мережі «ВКонтакті» є найбільшим в Україні і вже перевищує 130 тис. прихильників, а тільки за літо 2012 року кількість переглядів роликів гурту лише на офіційному каналі «Дзідзьо» в «YouTube» перевищила 5 млн.!

  Dzidzio.torrent
[15.1 Kb] (Завантажили: 81)

Вітчизняні радіостанції і телеканали із задоволенням запрошують хлопців до себе на ефіри. На сьогодні у складі гурту троє веселих музикантів — Дзідзьо, Лесик і Юлік, яким вдалося «сколихнути» український шоу-бізнес своєю ні на кого не схожою творчістю, оскільки колектив творить в жанрі комедійного антигламурного попу.

 

DZIDZIO їздять з концертами по всій Україні на «Каділаку», який, як пожартував Дзідзьо в своєму інтерв'ю, дістався хлопцям в якості гонорару за виступ в одному мальовничому колгоспі. На радощах від такого подарунку долі колектив DZIDZIO почав підкорювати інші точки земної кулі.

 

 
------
оцінило: 0 люд.