Хорта - Пісні острова Волі

"Основним ростком" з якого виник гурт Хорта є гурт "Speedway" ( утворений у 1995р. в Запоріжжі.). Далі десь в 2003-2004 році, гурт "Спідвей" з деякими змінами музикантів ( не основних) був прейменованим на "Хорта".

Колектив заснований у 2004 році. До цього троє з його учасників входили до складу групи “Спидвей”. У 2005 бере участь у фестивалях “Перлини сезону”, “Сила України”, “Zaporig”, "Нівроку", "Хмільна бочка". Крім того група записує саундтрек до документальної стрічки про Запоріжжя. У 2006 колектив виступає на фестивалях “Смолоскип” (Київ), “Чайка” (Київ), “Етноліто” (Гоголеве), “День Незалежності з Махном” (Гуляйполе), “Sneakers Urbania” (Київ), “Мазепа-Фест” (Полтава), “Нівроку” (Тернопіль). У цьому ж році виходить перший диск ”Пісні острова волі”, композиції з якого потрапили до ротації українських та іноземних радіостанцій.


У Вас не має доступу для завантажень

Також група написала гімн футбольного клубу “Металург”. У 2007 році група багато гастролює у підтримку першого альбому та бере участь у фестивалях “Тустань” (Львів), “Чікен Фест” (Київ). Працює разом з ТНМК над проектом “ReФорматЦія 2.2”. У 2008 році бере участь у проекті Олега Скрипки “Українська героїчна пісня”, участь у фестивалі патріотичної пісні (Запорожжя). Випускає кліп на пісню “Зозуля”. Гастролює в Україні та Росії (Москва, Зеленоград). Також бере участь у фестивалях “Уніж” ( Івано-Франківська область), “Рок Січ” (Київ), ДніПРО (Київ). Колектив брав участь у благодійному проекті “Кращі люди” (Київ). Композиції групи видавались у низці збірок.

 

 
------
оцінило: 0 люд.