Вхід у змінному взутті (ВУЗВ) - Плановая ВУЗВ Вечеринка

Команду з традиційно дивною для хіп-хопу назвою «Вхід у змінному взутті» рівненчанин Олександр Стьоганов зібрав спеціально для участі у фестивалі «Червона рута-95» у Сімферополі. До гурту також входили Олег Тунєв, Олександр Польовий та Роман Веркулич. Основою проекту стали старшокласники із ВІА будинку піонерів «Цвіркуни». І хоча лауреатами фестивалю адепти україномовного репу «Вхід у змінному взутті» не стали, проте написана спеціально для них Ткачем-Тараном-Саліховим пісенька «Сірко» була визнана найкращою, що й принесло свіжоспеченому гуртові певну популярність.

У 2005 році оновлений «Вхід у Змінному Взутті» в складі Олексія Потапенка та Олександра Стьоганова разом з групами XS та New'Z'Cool взяв участь у створенні саундтреку до фільму «Штольня», випустив ремікс на пісню «Неділя-Понеділок» на диску-триб'юті Скрябіна та випустив у 2006 році альбом «Просто», який був створений більше в стилі R'N'B.

У Вас не має доступу для завантажень

Веркулич та інші музиканти вирішили виступати під назвою «Samosaboyzz». У їх двомовному російсько-українському репертуарі знайшлося місце й переспівам старих добрих хітів дев'яностих «Час що минає» та «Каролін». У 2007 році Потап покидає групу і починає працювати з Настею Каменських, а Стьоганов переходить в групу «Dress Code»

 
------
оцінило: 0 люд.